Mooie prestaties door leden van de RBB op de Boxtelse Schoolzwemkampioenschappen
Afgelopen zondag 28 februari hebben er voor de vierde keer de Boxtelse Schoolzwemkampioenschappen plaatsgevonden in het Dommelbad. De wedstrijd werd georganiseerd door breedtesport Boxtel en zwemvereniging de Zegenwerp. De wedstrijd ging over 25 of 50 meter en iedereen zwom tegen kinderen uit hetzelfde geboortejaar.
Van de RBB hebben er verschillende kinderen deelgenomen: Jesse (2*goud) namens De Spelelier. Caya (1*goud, 1* zilver), Daniëlle (1*goud, 1*zilver), Sarah en Thimo (2*zilver) namens De Vorsenpoel. Maud (1*brons) namens De Beemden en Kirsten (2*zilver) namens De Maremak.
In totaal deden er 130 kinderen mee aan deze wedstrijd van 11 basisscholen uit Boxtel, Lennisheuvel en Liempde. De Spelelier heeft de scholenwedstrijd gewonnen maar De Vorsenpoel had maar een nipte achterstand (54 honderste seconde!)
Vooral de leden van het junioren wedstrijdteam hebben een geweldige prestatie neergezet. De training van Rory m.b.t. starten en keren is niet voor niks geweest.
Tweede paasdag is de regionale finale en daar zullen vast ook weer leden van de brigade in aktie komen.
Foto gemaakt door mooiboxtel.nl
Op de foto is goed te zien welk onderdeel Rory & Mark zaterdag's met de junioren getraind hebben. (Daniëlle in het roze badpak)
| < Vorige | Volgende > |
|---|










